Segregatory

email-icon


Firmowy segregator to doskonały powód do uporządkowania dokumentów, ofert, faktur tak aby oprócz funkcji czysto estetycznej, firmowe półki stały się także narzędziem do wewnętrznej promocji. Dzięki temu można pokazać dbałość o szczegóły i klasę. Proponujemy wykonane z wysokiej jakości materiałów, trwałe i cieszące się dużym uznaniem i podnoszące prestiż przedsiębiorstwa segregatory wykonane na indywidualne zamówienia każdego z klientów. Na segregatorze wydrukujemy zarówno logotyp Państwa firmy, wszystkie przydatne dane kontaktowe, a nawet hasło reklamowe czy grafikę.

Wyposażony w indywidualne cechy segregator będzie zarówno dobrze prezentował się na półce w dziale księgowości, na reprezentacyjnym miejscu w recepcji, a także spełni oczekiwania jako okładka na prezentację, ofertę czy innego rodzaju dokumentację przedstawioną klientowi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Służymy pomocą przy wyborze formatu, rodzajem uszlachetniania i graficznym wykończeniem całości. Wspólnie stworzymy nie tylko produkt dopasowany do Państwa potrzeb, ale także funkcjonalny i miły dla oka służbowy gadżet.

 
< produkty