Notesy

email-icon


Notesy to narzędzie, które przyda się każdemu, o każdej porze dnia i to nie tylko w pracy. Niewielkie bloczki papieru nosimy w kieszeniach, torebkach, plecakach. Kładziemy je na biurkach, stolikach nocnych i wszędzie tam gdzie jesteśmy zmuszeni uwiecznić na papierze jakąkolwiek informację. Zapisujemy w nich zarówno własne pomysły, notatki z konferencji i spotkań biznesowych, numery telefonu, nazwiska osób, z którymi chcemy się skontaktować czy nawet kulinarne przepisy.

Dlatego notes jest tak świetnym narzędziem reklamowym, dzięki któremu można promować firmę w wielu środowiskach. To wyposażone we wszystkie podstawowej informacje o Państwa firmie narzędzie którego cechą charakterystyczną są dwie bardzo cenione w biznesie cechy: jest stosunkowo niedrogie, niezwykle praktyczne i bardzo popularne.

Notesy, które oferujemy naszym klientom to przedmioty, które posiadają wysoką jakość wykonania, trwałość i praktyczne rozmiary, które przypadną do gustu wszystkim użytkownikom.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi naszej oferty.

 
 
 
W ofercie:

email-icon
Notesy w formie bloczków klejonych z możliwością uszlachetnienia lakierem offsetowym, w klasycznych formatach, bloczki 26 kartkowe lub 50 kartkowe.

Fomat:
A4 / A5 / A6 / A7

Podłoże:
offset 80g/90g

Druk:
Offsetowy
jednostronny (4+0)
;

Kolorystyka:
CMYK
PANTONE
BLACK

Uszlachetnienie:
lakier offsetowy


email-icon
Notesy z linii „Exclusive” są drukowane techniką offsetową, dodatkowo notesy te posiadają okładkę klejoną lub na spirali zadrukowaną jednostronnie lub dwustronnie. Aby nasze notesy wyglądały wyjątkowo mamy do wyboru możliwość uszlachetnienia okładki.

Fomat:
A4 / A5 / A6 / A7 niestandardowy według projektu klienta

Podłoże:
offset 80g/90g
kreda mat lub błysk 250g/350g
karton 300g

Druk:
Offsetowy
jednostronny (4+0)
dwustronny (4+4), (4+1)

Kolorystyka:
CMYK
PANTONE
BLACK

Uszlachetnienie:
folia mat lub błysk jednostronna (1+0)
folia mat lub błysk dwustronna (1+1)
lakier wybiórczy UV jednostronny (1+0) lub dwustronny (1+1)
tłoczenie

Wykończenie:
bigowane
sztancowanie

 
< produkty